Zbuduj własną stronę Internetową

strona Internetowa w 3 dni - z nami to możliwe.

Ile kosztuje strona internetowa? Od czego zależy jej koszt?

[r]ewolucja w tworzeniu stron Internetowych dzieje się na Twoich oczach

Odpowiedź jest prosta – koszt strony zależy od czasu, jaki trzeba poświęcić na jej zaprojektowanie i zakodowanie, ewentualnie przygotowanie tekstów przez copywritera. Ale odpowiedź na pytanie ile czasu zajmuje wykonanie strony już nie jest taka łatwa i zależy od wielu rzeczy. Im strona będzie posiadała więcej podstron lub funkcji, tym jej cena będzie wyższa, bo jej przygotowanie zajmie więcej czasu.

Przecież są darmowe strony w Internecie, po co za nie płacić?

Niestety nic nie jest za darmo. Jeśli ktoś oferuje Ci za darmo stronę internetową to bądź pewny, że przewidział dla Ciebie opłaty, tylko jeszcze o nich nie wiesz. 

Darmowe strony często mają bardzo ograniczoną liczbę funkcji, limity transferu, czy brak możliwości rejestracji własnej domeny. Często zdarza się, że w zamian za darmową stronę będą Ci  się wyświetlały reklamy, np. w postaci bannera, logo lub linka. Niektóre formy reklamy mogą być uciążliwe dla użytkowników i mogą psuć wygląd strony. Jeśli chcesz pozbyć się reklamy musisz np. wykupić pakiet premium

To co najważniejsze na stronie internetowej nie ocenisz gołym okiem

Układ strony, ładne kolory i grafika to nie wszystko. To, czy strona jest prawidłowo zakodowana, zoptymalizowana i bezpieczna nie widzisz gołym okiem. Dobre praktyki to wiedza, którą wypracowuje się latami i nie sprzedaje za grosze.

Co wpływa na cenę strony internetowej?

Każdy element strony trzeba zaprojektować i zakodować, a to oznacza realny czas pracy.

Elementy, które wpływają na cenę:

Liczba podstron – czyli np. oferta, kontakt, o nas, cennik, realizacje

Stopień rozbudowania podstron – każda podstrona może się różnić ilością tekstów, zdjęć, strukturą, sposobem prezentacji treści. Im prostsze strony, tym tańsze, bo szybciej je można zakodować.

Szata graficzna  – poziom jej wykonania, ilość detali, złożoność – wszystko to ma wpływ na ilość czasu koniecznego do jej zaprojektowania.

Liczba poprawek  – po skończeniu prac może się okazać, że jednak chcemy coś zmienić, przestawić, dodać. Takie poprawki mogą być czasochłonne i dodatkowo kosztować.

Rodzaj projektu graficznego – indywidualny lub oparty o gotowe elementy – indywidualne projekty są sporo droższe, ponieważ wymagają więcej pracy po stronie grafika i programisty. Gotowe szablony, zbudowane z gotowych elementów mogą kosztować dużo mniej.

Udostępnione funkcjonalności

 • kilka wersji językowych
 • funkcja sklepu
 • system rezerwacji usług lub wizyt (restauracja, hotel, szkolenia)
 • rozbudowany formularz kontaktowy
 • kalkulatory online lub formularze wyceny
 • wyszukiwarka
 • newsletter
 • funkcje filtrowania lub sortowania ofert/produktów
 • funkcje logowania i rejestracji
 • płatności online
 • integracja z kurierem
 • blog

ile kosztuje strona internetowa w 2022 r.?

Duże znaczenie ma wybór wykonawcy. Możesz się zdecydować na freelancera lub profesjonalną agencję. Oczywiście koszt strony wykonanej przez freelancera może okazać się dużo niższy, jednak warto się upewnić co dostajesz w cenie – czy np. strona będzie spełniała wytyczne Google w zakresie pozycjonowania, czy będziesz miał zapewnione wsparcie techniczne i instrukcję obsługi panelu administratora.

Agencja przedstawi Ci wyższą cenę, ale zagwarantuje Ci, że:

 • strona będzie właściwie funkcjonować, bo agencja zatrudnia specjalistów z różnych obszarów (graficy, programiści, specjaliści od pozycjonowania strony, copywriterzy)
 • strona będzie zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach
 • będziesz mógł rozpocząć współpracę w kolejnych etapach rozbudowy strony

Ile kosztują poszczególne rodzaje stron internetowych w profesjonalnej agencji?

Podajemy widełki, ponieważ ostateczny koszt strony internetowej zależy od wielu czynników, o których pisaliśmy powyżej. Ceny dotyczą stron opartych na indywidualnym projekcie graficznym.

Strona internetowa Blog

Blog to koszt od ok. 1 500 zł – 2500 zł netto

Strona internetowa typu One Page, np. Landing Page

Strona internetowa One Page to koszt od ok. 2000 zł – 3000 zł netto. Jest to pojedyncza strona, która nie zawiera oddzielnych podstron, ma tylko jeden adres URL. Może posiadać wiele sekcji.

Strona internetowa dla firmy

Strona internetowa dla firmy to koszt od ok. 3500 zł. Górna cena zależy od stopnia rozbudowy strony oraz dostępnych funkcjonalności, np.  narzędzie do rezerwacji wizyt lub kalkulator.

Ile kosztuje strona internetowa ze sklepem?

Strona internetowa ze sklepem internetowym to koszt od ok. 4 000 zł.  Na wycenę ma wpływ projekt graficzny oraz funkcjonalności, jakie ma posiadać sklep (integracja z dostawcami płatności, kurierami, programami księgowymi lub magazynowymi, panel klienta i wiele innych).

Ile kosztuje hosting i domena?

Na koszt utrzymania strony składa się opłata za serwer (hosting) oraz abonament za domenę.

Koszt hostingu zależy od wielkości strony i potrzebnych zasobów serwerowych. Dla małych stron hosting będzie kosztował od ok. 70 do 120 zł rocznie. Dla większych stron cena może dochodzić nawet do 400 zł.

Domena to Twój adres w Internecie (mojadomena.pl). Koszt utrzymania domeny internetowej waha się od ok. 30 zł do 120 zł rocznie. W pierwszym roku zazwyczaj cena domeny jest bardzo niska, ale pamiętaj, żeby sprawdzić, w jakiej cenie domena odnowi się po roku.

Czy strony zbudowane w oparciu o gotowe szablony są gorsze?

W 2021 liczba użytkowników kreatorów stron przekroczyła 200 milionów osób. Coraz więcej osób nie chce wydawać dużo pieniędzy na stworzenie własnej strony internetowej i szuka tańszych rozwiązań.  Pierwsze kreatory stron internetowych, które pojawiły się 17 lat temu nie mają zbyt wiele wspólnego z obecnie stosowaną technologią. Obecnie większość kreatorów to nowoczesne narzędzia online, zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania (SEO), które są łatwe w obsłudze i tanie.

Czy wszystkie są tak samo dobre i bezpieczne? Otóż nie.

Odradzam korzystanie z szablonów za kilka dolarów. Zdecydowanie bezpieczniej jest kupić autorski szablon, przygotowany przez wiarygodną i sprawdzoną agencję marketingową.

Jakie możliwości daje kreator suwwwak i ile kosztuje?

Szablony stworzone przez suwwwak są zaprojektowane i zakodowane przez grafików i programistów smart agency.

Suwwwak proponuje kompleksową usługęzajmuje się wszystkimi aspektami technicznymi, od zakupu domeny, serwera, certyfikatu SSL, pozycjonowania w wyszukiwarce Google, do gotowej, działającej strony internetowej. 

Korzystając z gotowych elementów w kreatorze suwwwak wybierzesz elementy strony oraz jej kolorystykę. 

Twoja strona w żaden sposób nie będzie odbiegać od droższych indywidualnych projektów, nawet w kwestii pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Nasze projekty uwzględniają wszystkie wymagania niezbędne do pozycjonowania w wyszukiwarce, np. uporządkowana struktura nagłówków (H1,H2, H3), przyjazne adresy URL, tytuły i opisy stron.

W odróżnieniu od ofert darmowych szablonów stron internetowych, suwwwak proponuje Ci w cenie wiele przydatnych funkcjonalności, m.in. formularz kontaktowy, pocztę firmową, mapkę Google z lokalizacją, integrację z social media, własną domenę, integrację z Google Analytics lub w przypadku sklepu integrację z płatnościami online i kurierami. Nie będziemy chcieli wyświetlać na Twojej stronie reklam, co często stanowi warunek dla darmowych szablonów. To Twoja przestrzeń i Ty nią zarządzasz. Nie będziesz nam płacił miesięcznego abonamentu.

Nie musisz przejmować się kosztem hostingu i domeny  – przez pierwszy rok nie ponosisz żadnych opłat z tym związanych.

Profesjonalna strona firmowa suwwwak za 799 zł

Strona Internetowa dla firmy cena

Cena indywidualnego projektu strony z analogicznymi funkcjami i podobnym zakresem  zaczyna się od ok. 3500 zł.

Dajemy Ci domenę, serwer oraz bardzo ważny certyfikat SSL na rok za darmo. 

Strona firmowa jest najpopularniejsza. Składa się z kilku zakładek. Może zawierać galerię z produktami, osobne podstrony dla usług, portfolio czy cennika. Jest na niej sporo miejsca na szczegółowe informacje o firmie i jej produktach. 

W cenie 799 zł dostajesz od suwwwak:

 • uruchomienie w ciągu 3 dni kompletnej strony zbudowanej w oparciu o autorski szablon
 • aż 5 dedykowanych podstron do wykorzystania
 • szeroki wybór w zakresie rozmieszczenia elementów na każdej stronie (aż 80 modułów do wyboru)
 • formularz kontaktowy
 • galerię ze zdjęciami
 • stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych
 • integrację z social media
 • pocztę firmową
 • możliwość edycji tekstów i zdjęć w każdej chwili, za darmo
 • optymalizację strony pod kątem SEO (pozycjonowania w wyszukiwarkach) – uporządkowana struktura nagłówków (H1,H2, H3) pozwala na prawidłową interpretację treści przez wyszukiwarkę, możliwość konfiguracji tytułu strony, meta danych, opisu strony
 

A co jest najlepsze – dzięki kreatorowi suwwwak w bardzo prosty sposób  zdecydujesz o wyglądzie swojej strony. Wybierzesz czytelny układ oraz kolorystykę.  Dodasz dowolną liczbę zdjęć i jak najlepiej zaprezentujesz swoją ofertę.

Strona Internetowa wizytówka suwwwak za 699 zł

Strona Internetowa z jedną zakładką cena

Cena indywidualnego projektu strony z analogicznymi funkcjami i podobnym zakresem zaczyna się od ok. 2 400 zł. 

Dajemy Ci domenę, serwer oraz  bardzo ważny certyfikat SSL na rok za darmo. 

Strona wizytówka to prosta strona. Świetnie sprawdzi się również, jako Landing Page do wielu kampanii promujących Twój produkt. Składa się tylko z jednej strony, która jest podzielona na wiele sekcji, jedna pod drugą. Może być skutecznym dodatkiem do social media.

W cenie 699 zł dostajesz od suwwwak:

 • uruchomienie kompletnej strony zbudowanej w oparciu o autorski szablon w ciągu 3 dni
 • strukturę strony typu onepage – czyli wszystko na jednej zakładce, idealne rozwiązanie pod wizytówki i Landing Page
 • szeroki wybór w zakresie rozmieszczenia elementów
 • formularz kontaktowy
 • galerię ze zdjęciami
 • stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych
 • integrację z social media
 • pocztę firmową
 • możliwość edycji tekstów i zdjęć w każdej chwili, za darmo
 • optymalizację strony pod kątem SEO (pozycjonowania w wyszukiwarkach) – uporządkowana struktura nagłówków (H1,H2, H3) pozwala na prawidłową interpretację treści przez wyszukiwarkę, możliwość konfiguracji tytułu strony, meta danych, opisu stron
 

A co jest najlepsze – dzięki kreatorowi suwwwak w bardzo prosty sposób  zdecydujesz o wyglądzie swojej strony. Wybierzesz czytelny układ oraz kolorystykę.  

strona internetowa typu blog suwwwak za 1 000 zł

Strona Internetowa typu blog cena

Cena indywidualnego projektu strony z analogicznymi funkcjami i podobnym zakresem zaczyna się od ok. 1 800 zł. 

Dajemy Ci domenę, serwer oraz  bardzo ważny certyfikat SSL na rok za darmo. 

Stronę Internetową typu blog zna chyba każdy. Jednak nie nie każdy wie, jak prawidłowo ją zaprojektować, żeby czytelnik mógł się skupić na tekście. Dodatkowo ważne jest, żeby móc swobodnie nią zarządzać – ustawiać daty publikacji, dodawać nowe kategorie i publikować w social media. 

W cenie 1 000 zł dostajesz od suwwwak:

 • uruchomienie kompletnej strony zbudowanej w oparciu o autorski szablon w ciągu 3 dni
 • szeroki wybór w zakresie rozmieszczenia elementów na każdej stronie 
 • formularz kontaktowy
 • galerię ze zdjęciami
 • stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych
 • integrację z social media
 • moduł popularne wpisy
 • moduł najnowsze wpisy
 • możliwość edycji tekstów i zdjęć w każdej chwili, za darmo
 • możliwość dodawania nowych kategorii
 • optymalizację strony pod kątem SEO (pozycjonowania w wyszukiwarkach) – uporządkowana struktura nagłówków (H1,H2, H3) pozwala na prawidłową interpretację treści przez wyszukiwarkę, możliwość konfiguracji tytułu strony, meta danych, opisu strony
 

A co jest najlepsze – dzięki kreatorowi suwwwak w bardzo prosty sposób  zdecydujesz o wyglądzie swojego bloga. Wybierzesz czytelny układ oraz kolorystykę.  Wiesz już o czym będzie Twój pierwszy wpis?

sklep internetowy suwwwak za 2 000 zł

sklep internetowy cena

Cena indywidualnego projektu z analogicznymi funkcjami i podobnym zakresem zaczyna się od ok. 4 800 zł.

Dajemy Ci domenę, serwer oraz  bardzo ważny certyfikat SSL na rok za darmo. 

Strona Internetowa z funkcją sklepu powinna być przede wszystkim funkcjonalna i zrozumiała dla klientów. Intuicyjna ścieżka zakupowa, prosty w obsłudze panel klienta, koszyk zakupowy, w którym wszystko jest czytelne. Pomyśleliśmy o tych wszystkich ważnych elementach, jak i wielu innych.

W cenie 2 000 zł dostajesz od suwwwak:

 • uruchomienie kompletnej strony zbudowanej w oparciu o autorski szablon w ciągu 3 dni
 • szeroki wybór w zakresie rozmieszczenia elementów na stronie
 • formularz kontaktowy
 • galerię ze zdjęciami
 • stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych
 • integrację z social media
 • intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administratora
 • możliwość edycji tekstów, zdjęć, cen, produktów w każdej chwili, za darmo
 • płatności online
 • płatności przy odbiorze
 • integrację z dostawcami
 • panel klienta
 • stany magazynowe
 • faktury
 • pocztę firmową
 • wyszukiwarkę
 • filtry i sortowanie
 • optymalizację strony pod kątem SEO (pozycjonowania w wyszukiwarkach) – uporządkowana struktura nagłówków (H1,H2, H3) pozwala na prawidłową interpretację treści przez wyszukiwarkę, dajemy możliwość konfiguracji tytułu strony, meta danych, opisu strony3 500
 
A co jest najlepsze – dzięki kreatorowi suwwwak w bardzo prosty sposób  zdecydujesz o wyglądzie swojego sklepu. Wybierzesz układ dla każdej strony oraz kolorystykę.  Wiesz już jak zaprezentujesz swoje produkty?

Sprawdź tutaj, co powinna zawierać strona Internetowa dla Twojej firmy, aby dobrze działała. Zapoznaj się również jak dobrze dobrać kolory na Twoją własną stronę internetową – tutaj.

Możesz nam zaufać

znamy się na tym co robimy, w branży jesteśmy od 14 lat.

Posiadamy certyfikaty od Google. Docenił nas Forbes.

 „Wasza agencja działa szeroko, robicie masę ciekawych rzeczy”.

 „Zawsze sugerujemy naszym Klientom rozwiązania, które pomagają im usprawnić biznes i zwiększać sprzedaż”.

 „Pracujemy na sukces Klientów”.

~ Wywiad dla Forbes '2021

zacznij zmiany dziś

Nie rezygnuj ze swoich planów. Pomożemy Ci.

Stwórz własną stronę w kilku prostych krokach. 

Strona będzie gotowa w ciągu 3 dni od momentu, jak dostaniemy od Ciebie treści na stronę.

Tak, masz możliwość edycji w każdej chwili. Korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress. Z obsługą tego systemu poradzi sobie każdy. W zależności od potrzeb możemy również zmienić układ lub przygotować dodatkowo płatną funkcjonalność.

Tak, strona będzie działać na każdym urządzeniu mobilnym. Kładziemy na to duży nacisk, co potwierdzają nasze certyfikaty z Google. 

Strona zostanie profesjonalnie zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, szybkości ładowania i odpowiedniej struktury nagłówków. Możemy również świadczyć usługę pozycjonowania, po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu warunków.

 

Wtedy podpinamy stronę pod Twoją domenę i przenosimy ją na wskazany przez Ciebie hosting.

Nie, nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat miesięcznych. Dokonujesz tylko jednorazowej płatności przy składaniu zamówienia.