strona Internetowa w 3 dni - z nami to możliwe.

twoja przestrzeń w świecie internetu to się dla nas liczy

Od wielu lat tworzymy indywidulane, personalizowane strony oraz sklepy Internetowe każdego możliwego typu. Niestety czasami Klientów na to zwyczajnie nie stać. Przygotowanie indywidualnego projektu wraz z brandingiem oraz zaprogramowanie wszystkiego trwa. To praca wielu specjalistów, stąd ceny nie są w zasięgu każdej firmy, na początkowym etapie jej rozwoju.

Dlatego postanowiliśmy tak zoptymalizować proces tworzenia stron Internetowych, aby każdy miał możliwość konkurencji na rynku, również w świecie cyfrowym.

to prawdziwa [r]ewolucja dla twojej firmy

[r]ewolucja, która przynosi wiele korzyści

Marcin Skrobala
CEO – SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Przewaga rynkowa nad konkurencją, dzięki nowoczesnym i tanim stronom internetowym

Długo zastanawialiśmy się co jest potrzebne na start każdej początkującej firmie i w jaki sposób jej ten start ułatwić. I tak zaczęła się nasza [r]ewolucja.

„Połączyliśmy w jedno – nasze doświadczenie, zapał do pracy, odwagę i chęć stworzenia czegoś, co pomoże innym w rozwoju własnej firmy”.

– Marcin Skrobala

Świat zmienia się bardzo szybko, tak samo jak narzędzia, które wykorzystujemy do pracy i promocji swoich produktów. W ostatnim czasie internet stał się dla niektórych jedynym miejscem, gdzie mogli spotkać się ze swoim klientem.

Poza schematem

„Myślę, że wyszliśmy poza pewien schemat. Kreator jest produktem, który jest wynikiem wielu godzin analiz i przemyśleń. Odważnie postanowiliśmy zrobić coś nowego, inaczej niż do tej pory”.

– Marcin Skrobala

Suwwwak nie powstał z dnia na dzień. Koncepcja pojawiła się już jakiś czas temu, ale dopracowanie i optymalizacja każdego z elementów zajęła sporo czasu. Nie chcieliśmy proponować czegoś słabego, bo wiemy, że strona internetowa to podstawowe narzędzie marketingu.

Jako pierwsi stworzyliśmy kreator, który nie jest skierowany do specjalistów z branży IT. Pomyśleliśmy o zabieganych przedsiębiorcach, którzy nie maja czasu na zapoznanie się z najnowszą technologią oraz trendami w projektowaniu stron. Do tego nie chcą wydawać dużych pieniędzy, co nie oznacza, że godzą się na niską jakość i chcą zrezygnować z potrzebnych im funkcjonalności.

Suwwwak jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie chcą z różnych powodów korzystać z gotowych szablonów, a indywidualny projekt strony jest dla nich za drogi. Proponujemy funkcjonalną stronę za niewielkie pieniądze.

Wszystkie aspekty techniczne bierzemy na siebie

Suwwwak to kompleksowa usługa – od zakupu domeny, serwera, certyfikatu SSL, pozycjonowania w wyszukiwarce Google, do gotowej, działającej strony internetowej.

My już to mamy

Nasz zespół osiągnął już dużo. Ma doświadczenie w pracy z firmami z różnych branż, realizując indywidualne projekty stron www.smart-agency.pl. Teraz kolej na Ciebie i Twoją firmę. Mocno wierzymy w to, że Tobie również uda się spełnić marzenia. Trzymamy za Ciebie kciuki.