Zbuduj własną stronę Internetową

strona Internetowa w 3 dni - z nami to możliwe.

Jakie informacje powinna zwierać strona firmowa?

[r]ewolucja w tworzeniu stron Internetowych dzieje się na Twoich oczach

Osoby, które odwiedzają stronę firmową chcą szybko znaleźć informacje o działalności firmy oraz jej dane teleadresowe. Ważne są też informacje, które potwierdzają wiarygodność oraz doświadczenie.

Strona główna - twojej strony internetowej

Strona główna jest wizytówką firmy. To jak wygląda w dużej mierze decyduje o tym, czy klient zainteresuje się ofertą. Informacje na stronie głównej oraz jej wygląd powinny przekonać odbiorcę, że trafił w dobre miejsce.

Na stronie głównej odbiorca musi się przede wszystkim zapoznać z Twoją ofertą, rodzajami usług i produktów.

Jeśli masz szeroką ofertę możesz na stronie głównej pokazać swoje najlepsze produkty, a ich szczegółowy opis powinien znaleźć się już na osobnej podstronie, np. z ofertą.

Ważne są wyróżniki – opisz, dlaczego Twój produkt lub usługa jest lepsza od oferty konkurencji.

Możesz pochwalić się z jakimi firmami współpracowałeś.

Oferta - firmowej strony internetowej

Jeśli nie masz dużej ilości produktów lub usług, ich opis możesz zamiesić na jednej stronie. Przy bardziej rozbudowanej ofercie dobrze jest rozpisać ją w osobnych zakładkach. Warto pomyśleć o umieszczeniu zdjęć w dobrej jakości.

Realizacje - czyli portfolio twojej firmy w internecie

Warto pokazać na stronie swoje realizacje, żeby uwiarygodnić się w oczach klienta. To pozwoli przekonać klienta, że masz dobre jakościowo usługi, produkty i masz się czym pochwalić. Będziesz w dużej mierze oceniany właśnie przez pryzmat tego, co pokażesz w swoim portfolio. Twoje realizacje mogą też być dla klienta inspiracją.

Informacje o firmie

Informacja o samej firmie może być okazją do napisania o dotychczasowych osiągnięciach i przyszłych celach. Możesz opowiedzieć historię Twojej firmy, skąd się wziął na nią pomysł, jakie są Twoje priorytety, o co najbardziej dbasz w relacjach z klientami.

Dane kontaktowe

Dla klientów to bardzo ważna informacja. Oprócz danych teleadresowych można podać numer konta bankowego i godziny otwarcia. Warto też umieścić REGON i NIP, żeby pokazać, że jesteś legalnie zarejestrowaną firmą.

Fajnym rozwiązaniem jest formularz kontaktowy, dzięki któremu będzie można zadać dowolne pytanie.

Dobrym pomysłem jest też zamieszczenie mapki z dojazdem do firmy.

Wszystkie powyższe elementy są dostępne w naszym kreatorze suwwwak. Możesz je dowolnie konfigurować, mając do wyboru kilkadziesiąt modułów.

Coś, co wzbogaci Twoją stronę internetową

Blog firmowy

Blog zapewnia przede wszystkim darmowe pozycjonowanie z Google. Chociażby z tego powodu warto się zdecydować na bloga firmowego. Będzie on dostarczał wielu ciekawych informacji Twoim klientom i spowoduje, że zostaną dłużej na Twojej stronie. Twoje wpisy pojawią się w wynikach wyszukiwania Google, co spowoduje zwiększony ruch na Twojej stronie, a co za tym idzie zapewni wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jeśli spędzasz dużo czasu na odpowiadanie na te same pytanie – to warto umieścić je na stronie w postaci pytanie – odpowiedź. Jeśli rozwiejesz w odpowiedziach wszystkie wątpliwości klienta to jest większa szansa, że skorzysta z Twojej oferty.

Mapka Google z lokalizacją firmy

Pomocne narzędzie dla klientów, którzy łatwo chcą do Ciebie trafić. Uzupełnia informacje teleadresowe zamieszczone na stronie Kontakt.

Galeria ze zdjęciami

Zdjęcia na stronie są niezwykle ważne. Jedno potrafi powiedzieć więcej niż 1000 słów. Powinny być bardzo dobrej jakości. To na ich podstawie klienci będą oceniać Twoją pracę. Jeśli Twoje zdjęcia są do poprawy daj nam znać. Zajmiemy się nimi.

Sprawdź tutaj, gdzie znaleźć dobrej jakości, darmowe zdjęcia na stronę internetową.

Możesz nam zaufać

znamy się na tym co robimy, w branży jesteśmy od 14 lat.

Posiadamy certyfikaty od Google. Docenił nas Forbes.

 „Wasza agencja działa szeroko, robicie masę ciekawych rzeczy”.

 „Zawsze sugerujemy naszym Klientom rozwiązania, które pomagają im usprawnić biznes i zwiększać sprzedaż”.

 „Pracujemy na sukces Klientów”.

~ Wywiad dla Forbes '2021

zacznij zmiany dziś

Nie rezygnuj ze swoich planów. Pomożemy Ci.

Stwórz własną stronę w kilku prostych krokach. 

Strona będzie gotowa w ciągu 3 dni od momentu, jak dostaniemy od Ciebie treści na stronę.

Tak, masz możliwość edycji w każdej chwili. Korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress. Z obsługą tego systemu poradzi sobie każdy. W zależności od potrzeb możemy również zmienić układ lub przygotować dodatkowo płatną funkcjonalność.

Tak, strona będzie działać na każdym urządzeniu mobilnym. Kładziemy na to duży nacisk, co potwierdzają nasze certyfikaty z Google. 

Strona zostanie profesjonalnie zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, szybkości ładowania i odpowiedniej struktury nagłówków. Możemy również świadczyć usługę pozycjonowania, po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu warunków.

 

Wtedy podpinamy stronę pod Twoją domenę i przenosimy ją na wskazany przez Ciebie hosting.

Nie, nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat miesięcznych. Dokonujesz tylko jednorazowej płatności przy składaniu zamówienia.