Zbuduj własną stronę Internetową

strona Internetowa w 3 dni - z nami to możliwe.

Powody, dla których social media dla Twojej firmy to za mało

[r]ewolucja w tworzeniu stron Internetowych dzieje się na Twoich oczach

Pytanie jest jedno – czy twoi potencjalni klienci będą szukać Twojej firmy przez media społecznościowe? Podpowiem. Będą szukać tak:

Klient zawsze będzie szukał Twojej strony, aby upewnić się, że naprawdę istniejesz i warto do Ciebie kupić.  To tutaj zapada decyzja zakupowa.

W pewnym momencie, kiedy Facebook stał się bardzo popularny, każdy chciał mieć na nim konto. Ale szybko okazywało się, że prowadzenie ciekawego fanpage wymaga pomysłu, czasu i talentu. Trzeba wiedzieć w jaki sposób komunikować się z ludźmi, którzy szukają rozrywki, a nie poważnych ofert.

Po co ludzie zaglądają na Facebooka?

No właśnie. Po co wchodzisz na Facebooka? Głownie po to, żeby pooglądać zdjęcia, polubić, skomentować, wrzucić najlepszą fotkę, sprawdzić co tam u znajomych – jednym słowem – sprawić sobie przyjemność. Żaden długi, poważny post nie przejdzie. Raczej nikt nie wgłębi się w temat, bo nie tego oczekuje. 

Kto ma najwięcej fanów na Facebooku? Marki, które oferują rozrywkę lub promocje. Kody rabatowe przyciągają uwagę, ale musi Cię na to stać. Nie każdy może sobie na to pozwolić.

Ile osób widzi Twoje posty na Facebooku?

Właścicielem Twoich treści na Facebooku jest Facebook, a  nie Ty.  Ma nieograniczone możliwości, może zmieniać wygląd stron firmowych, dodawać lub odejmować funkcjonalności, zmieniać regulamin. Facebook decyduje o tym co i komu udostępnia.

 

Obecnie posty docierają do coraz mniejszej liczby fanów. Im więcej obserwatorów, tym gorzej. Facebook przeciętnie pokazuje twoje posty mniej niż 10% fanów. Kiedyś było to 100 %. Dlaczego? Dlatego, żeby skorzystać z płatnej promocji.

Posty szybko się pojawiają i równie szybko znikają. Próbowałeś kiedyś wrócić do jakiegoś posta, który Cię zainteresował? Szczerze mówiąc ja tak, ale nie było to proste i naprawdę się uparłam, bo mi zależało. W wyszukiwarce też go trudno odnaleźć, bo posty na Facebooku nie pozycjonują się tak dobrze, jak artykuły na stronie firmowej.

Własna strona internetowa to wysoka pozycja nie tylko w oczach klienta

Mając swoją stronę decydujesz co pokazać i kiedy. Kontrolujesz sytuację. Klient w prosty sposób może powrócić na Twoją stronę kiedy tylko ma na to chęć. Jaką Ty masz z tego korzyść? Otóż darmowe pozycjonowanie w Google. Publikując wartościowe artykuły na swoim firmowym blogu, pracujesz na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania oraz stajesz się ekspertem w swojej branży. Klient postrzega Cię jako profesjonalistę, a Twoja firma staje się wiarygodna. To bardzo ważne w każdym biznesie. Bycie wiarygodnym.  

Dokładna analiza klienta, dzięki Google Analytics

Mając własną stronę internetową masz duże możliwości analityczne, dzięki Google Analytics. Jesteś w stanie sprawdzić ile osób odwiedziło Twoją stronę, jakie treści je najbardziej interesowały, czy dokonały zakupu, z jakiego są miasta, itd. Oglądasz w czasie rzeczywistym kto i co wyświetla. Dzięki wykresom możesz śledzić trendy i porównywać różne miesiące. Widzisz też miejsce, skąd klient wszedł na Twoją stronę.

No dobrze, ale jak stworzyć własną stronę? Od czego zacząć?

Jeśli nie chcesz się porywać na samodzielne przygotowanie strony, bo się po prostu na tym nie znasz, to masz dwa wyjścia. Dysponując sporym budżetem, możesz zdecydować się na stronę w oparciu o indywidualny projekt. Ale jeśli nie chcesz z jakiś powodów wydawać dużo pieniędzy na stronę, możesz skorzystać z kreatora stron. Za jego pomocą zaprojektujesz stronę, mając do wyboru różną kombinację układów, podstron i kolorów. Fajna zabawa. Decydujesz o wyglądzie, treści, ilości zamieszczonych zdjęć.

[R]ewolucja w tworzeniu stron internetowych od suwwwak. Nowoczesna strona w 3 dni.

Tania strona internetowa, która będzie wyglądała tak, jak to sobie wymyśliłeś? Ładna, nowoczesna, estetyczna? Jak to jest możliwe? Myślisz sobie, że to ściema? Suwwwak tworzą ludzie ze smart agency i dlatego nie mogliby sobie pozwolić na żadną ściemę. Sporo wysiłku kosztowało nas budowanie wizerunku marki. Doceniono nas w Forbes (mamy tam swój artykuł w lutowym wydaniu w 2021 r.). Nie stać nas na to, żeby zniszczyć to, co już mamy. Dlatego staramy się jak możemy, chcąc ułatwić życie Tobie i sobie. Mamy narzędzie, które pozwala nam szybko przygotować stronę, a Tobie zadecydować o jej wyglądzie. W tym przypadku może być tanio i profesjonalnie.

Możesz nam zaufać

znamy się na tym co robimy, w branży jesteśmy od 14 lat.

Posiadamy certyfikaty od Google. Docenił nas Forbes.

 „Wasza agencja działa szeroko, robicie masę ciekawych rzeczy”.

 „Zawsze sugerujemy naszym Klientom rozwiązania, które pomagają im usprawnić biznes i zwiększać sprzedaż”.

 „Pracujemy na sukces Klientów”.

~ Wywiad dla Forbes '2021

zacznij zmiany dziś

Nie rezygnuj ze swoich planów. Pomożemy Ci.

Stwórz własną stronę w kilku prostych krokach. 

Strona będzie gotowa w ciągu 3 dni od momentu, jak dostaniemy od Ciebie treści na stronę.

Tak, masz możliwość edycji w każdej chwili. Korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress. Z obsługą tego systemu poradzi sobie każdy. W zależności od potrzeb możemy również zmienić układ lub przygotować dodatkowo płatną funkcjonalność.

Tak, strona będzie działać na każdym urządzeniu mobilnym. Kładziemy na to duży nacisk, co potwierdzają nasze certyfikaty z Google. 

Strona zostanie profesjonalnie zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, szybkości ładowania i odpowiedniej struktury nagłówków. Możemy również świadczyć usługę pozycjonowania, po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu warunków.

 

Wtedy podpinamy stronę pod Twoją domenę i przenosimy ją na wskazany przez Ciebie hosting.

Nie, nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat miesięcznych. Dokonujesz tylko jednorazowej płatności przy składaniu zamówienia.