Zbuduj własną stronę Internetową

strona Internetowa w 3 dni - z nami to możliwe.

O tym jak Twój telefon dyktuje trendy w tworzeniu stron internetowych

[r]ewolucja w tworzeniu stron Internetowych dzieje się na Twoich oczach

Myślę, że nie będziesz zaskoczony jak napiszę, że to właśnie Twój telefon w dużej mierze decyduje o tym, jak wyglądają obecnie strony internetowe.

Wiele modnych rozwiązań powstało właśnie z uwagi na użyteczność pod kątem ekranu dotykowego. Idea mobile first decyduje teraz o wielu elementach na stronie. To jest coś, co pozostanie z nami na dłużej.

To również nowy styl życia. Wszystko chcemy mieć dostępne online, a przez ostatni rok, nawet byliśmy do tego zmuszeni.

Wiele firm przeniosło swój biznes do internetu i dostosowało się do nowych warunków, a to przyniosło ze sobą modę na strony budowane w oparciu o gotowe szablony.

Mobile First

Coraz więcej osób ogląda strony za pomocą telefonu. W niektórych przypadkach proporcja wygląda nawet 90% do 10% na korzyść mobile.

  • strona musi się szybko załadować
  • na stronie musi być łatwa nawigacja do informacji, której klient szuka

A to oznacza nieśmiertelny minimalizm. Stąd nowoczesne strony internetowe kojarzą nam się przede wszystkim z lekkością i prostotą. To ważne przede wszystkim dla osiągnięcia bardzo dobrych wyników wydajnościowych na urządzeniach mobilnych.

Minimalizm oznacza przejrzysty układ, który pozwala skupić się na treści i zaakcentować istotne elementy na stronie.  Stosuje się podstawowe kształty, sporą ilość przestrzeni pomiędzy poszczególnymi elementami. Minimalizm to nie tylko białe tło i czarna czcionka. Możliwe jest też zaprojektowanie kolorowych bloków, odważnego tła, z towarzystwem niewielkiej liczby grafik, które przykłują uwagę odbiorcy.

Ciemne tło dla oczu

Spędzamy bardzo dużo czasu przed ekranami komputerów i telefonów, co może być bolesne dla naszych oczu. Ciemne tło chroni oczy, oszczędza baterię oraz powoduje, że rzeczy są bardziej widoczne przy słabym oświetleniu. To nowoczesny trend, na który decyduje się już wiele marek, tj. Apple, Twitter, Spotify, czy Mercedes-Benz. Ciemny kolor sprawia, że strona internetowa jest bardziej elegancka i kojarzy się z luksusem.

Asymetria na nudę i wyróżnienie się z tłumu

Uporządkowane strony, gdzie wszystko jest poukładane i równe chyba zaczęły być nudne, bo coraz więcej osób stawia na asymetrię, nieregularność. Jest to urozmaicenie strony i powoduje, że klient jest bardziej zainteresowany i zaangażowany, zostaje na stronie dłużej. Zawsze coś niestandardowego kojarzy nam się z marką wysokiej jakości, z czymś oryginalnym i niepowtarzalnym. Asymetria może spowodować, że Twoja strona wyróżni się z tłumu innych stron i zostanie zapamiętana.

Slider ignorowany przez użytkowników?

Slider to karuzela, która przewija zdjęcia co kilka sekund. Na większości stron to główny element, który pokazuje najważniejsze treści.  Jak wynika z ostatnich badań user experience zdecydowana większość użytkowników go od razu pomija i traktuje jak bezwartościową reklamę. Znikoma liczba osób przewija slider i w niego kilka.

Z badań wynika, że w slider klika znikoma liczba użytkowników. Klikalność dla poszczególnych zdjęć wynosi:

  • 70-80% dla pierwszego slajdu
  • 4% dla pozostałych

Moda na strony internetowe w oparciu o gotowy szablon

Zainteresowanie stworzeniem strony z gotowego szablonu wzrosło drastycznie w 2020 r. Wiele firm uświadomiło sobie wówczas, że własna strona internetowa to dla nich być, albo nie być w czasie pandemii. I tak powstało wiele ofert na tanie strony internetowe, dla firm, którym zależało na czasie i nie chciały wydawać dużo pieniędzy.

Rzeczywiście gotowe szablony są tanie i szybkie do wdrożenia, ponieważ składają się z gotowych elementów. Układ tych elementów możesz sobie dowolnie konfigurować np. w kreatorze suwwwak. To trochę tak, jakbyś sam kodował stronę, tylko jest to bardzo proste i intuicyjne.

Przyglądając się strukturom poszczególnych stron można dojść do wniosku, że w większości przypadków są one do siebie podobne – zarówno te budowane w oparciu o indywidualny projekt graficzny, jak i te budowane w oparciu o szablon.

To w takim razie co wyróżni Cię z tłumu podobnie zbudowanych stron? Co sprawi, że Twoja strona będzie unikalna, skuteczna i na tyle zaciekawi odbiorcę, że zainteresuje się Twoją ofertą i coś od Ciebie kupi? Masz na to pomysł?

Tak naprawdę o tym, czy Twoja strona skutecznie przykuje uwagę Twojego odbiorcy jest tekst. To, w jaki sposób będziesz się z nim komunikował zadecyduje, czy Cię polubi, czy pójdzie do konkurencji.

Gotowa strona w 3 dni w oparciu o autorski szablon – to początek nowego trendu

suwwwak to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie chcą skorzystać z darmowych szablonów stron, a indywidualne projekty są dla nich za drogie i zbyt czasochłonne. To połączenie strony opartej na gotowym szablonie, ze stroną posiadającą wiele potrzebnych funkcjonalności.

suwwwak stworzył kreator dla kogoś, kto się kompletnie nie zna na projektowaniu stron. Dla kogoś, kto chce w szybkim czasie i za małe pieniądze, mieć własną stronę. Przypomina to trochę prowadzenie za rękę. Od odpowiedzi na pytanie co z domeną i hostingiem, aż po możliwość wyboru dowolnej kolorystyki i takiego układu, który umożliwi zaprezentowanie tego, co masz najlepsze. A masz się przecież czym pochwalić, prawda? Klienci szukają Cię w internecie, więc daj im szansę i pokaż się w sieci, bo warto.

Możesz nam zaufać

znamy się na tym co robimy, w branży jesteśmy od 14 lat.

Posiadamy certyfikaty od Google. Docenił nas Forbes.

 „Wasza agencja działa szeroko, robicie masę ciekawych rzeczy”.

 „Zawsze sugerujemy naszym Klientom rozwiązania, które pomagają im usprawnić biznes i zwiększać sprzedaż”.

 „Pracujemy na sukces Klientów”.

~ Wywiad dla Forbes '2021

zacznij zmiany dziś

Nie rezygnuj ze swoich planów. Pomożemy Ci.

Stwórz własną stronę w kilku prostych krokach. 

Strona będzie gotowa w ciągu 3 dni od momentu, jak dostaniemy od Ciebie treści na stronę.

Tak, masz możliwość edycji w każdej chwili. Korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress. Z obsługą tego systemu poradzi sobie każdy. W zależności od potrzeb możemy również zmienić układ lub przygotować dodatkowo płatną funkcjonalność.

Tak, strona będzie działać na każdym urządzeniu mobilnym. Kładziemy na to duży nacisk, co potwierdzają nasze certyfikaty z Google. 

Strona zostanie profesjonalnie zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, szybkości ładowania i odpowiedniej struktury nagłówków. Możemy również świadczyć usługę pozycjonowania, po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu warunków.

 

Wtedy podpinamy stronę pod Twoją domenę i przenosimy ją na wskazany przez Ciebie hosting.

Nie, nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat miesięcznych. Dokonujesz tylko jednorazowej płatności przy składaniu zamówienia.