Zbuduj własną stronę Internetową

strona Internetowa w 3 dni - z nami to możliwe.

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej, czyli jakie są stałe koszty.

[r]ewolucja w tworzeniu stron Internetowych dzieje się na Twoich oczach

Stale koszty utrzymania strony ponosi się z reguły raz do roku.  Są to: hosting, domena i certyfikat SSL. 

Decydując się na stronę w oparciu o suwwwak:

  nie płacisz co miesiąc żadnego abonamentu

 – przez pierwszy rok hosting, domenę oraz certyfikat SSL masz za darmo – dostajesz od nas na dobry start

Domena

Domena to Twój adres w Internecie (mojadomena.pl). Koszt utrzymania domeny internetowej waha się od ok. 30 zł do 120 zł rocznie. W pierwszym roku zazwyczaj cena domeny jest niższa, ale pamiętaj, żeby sprawdzić, w jakiej cenie domena odnowi się po roku.

Hosting

Hosting to najprościej mówiąc udostępnianie zasobów serwera w Internecie, np. plików, stron www, poczty e-mail. Płacisz za to, że Twoje treści są dostępne online dla użytkowników Internetu. Koszt hostingu zależy od wielkości strony i potrzebnych zasobów serwerowych. Dla małych stron hosting będzie kosztował od ok. 120 do 250 zł rocznie. Dla większych stron cena może dochodzić nawet do 400 zł.

Certyfikat SSL

SSL to jedno z podstawowych zabezpieczeń, które chroni dane osobowe przesyłane za pośrednictwem strony internetowej. Oznacza to, że nawet w przypadku przechwycenia ruchu na stronie, nikt nie odczyta zabezpieczonych danych (np. danych osobowych czy kart kredytowych). Stosowanie certyfikatu SSL ma pozytywny wpływ na pozycjonowanie strony w Google.

Są różne rodzaje certyfikatów SSL. Ceny zaczynają się od ok. 25 zł za rok.

suwwwak płatność za stronę, domenę i hosting w jednym miejscu

Wygodnie jest jak wszystko załatwiasz w jednym miejscu. Jednym przelewem. Zamawiając stronę internetową suwwwak jednocześnie możesz opłacić domenę i hosting. Nie pobieramy za to żadnej dodatkowej prowizji. Za rok przypomnimy Ci o konieczności dokonania opłat na następny okres rozliczeniowy. Dodatkowo proponujemy hosting oraz serwer przez pierwszy rok zupełnie za darmo. Szkoda nie skorzystać.

Możesz nam zaufać

znamy się na tym co robimy, w branży jesteśmy od 14 lat.

Posiadamy certyfikaty od Google. Docenił nas Forbes.

 „Wasza agencja działa szeroko, robicie masę ciekawych rzeczy”.

 „Zawsze sugerujemy naszym Klientom rozwiązania, które pomagają im usprawnić biznes i zwiększać sprzedaż”.

 „Pracujemy na sukces Klientów”.

~ Wywiad dla Forbes '2021

zacznij zmiany dziś

Nie rezygnuj ze swoich planów. Pomożemy Ci.

Stwórz własną stronę w kilku prostych krokach. 

Strona będzie gotowa w ciągu 3 dni od momentu, jak dostaniemy od Ciebie treści na stronę.

Tak, masz możliwość edycji w każdej chwili. Korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress. Z obsługą tego systemu poradzi sobie każdy. W zależności od potrzeb możemy również zmienić układ lub przygotować dodatkowo płatną funkcjonalność.

Tak, strona będzie działać na każdym urządzeniu mobilnym. Kładziemy na to duży nacisk, co potwierdzają nasze certyfikaty z Google. 

Strona zostanie profesjonalnie zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, szybkości ładowania i odpowiedniej struktury nagłówków. Możemy również świadczyć usługę pozycjonowania, po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu warunków.

 

Wtedy podpinamy stronę pod Twoją domenę i przenosimy ją na wskazany przez Ciebie hosting.

Nie, nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat miesięcznych. Dokonujesz tylko jednorazowej płatności przy składaniu zamówienia.