Zbuduj własną stronę Internetową

strona Internetowa w 3 dni - z nami to możliwe.

Co decyduje o sukcesie strony internetowej?

[r]ewolucja w tworzeniu stron Internetowych dzieje się na Twoich oczach

Dobra strona internetowa to nie tylko wygląd.

„Design to zabawne słowo. Pewni ludzie myślą, że oznacza ono wygląd. Jeżeli jednak spojrzysz głębiej, to naprawdę chodzi o to, jak to działa”.

- Steve Jobs

Ten cytat mówi dużo o dobrym projektowaniu stron. Web design, czyli zaprojektowanie szaty graficznej to tylko jeden z elementów strony. Istotną rzeczą jest również user experience, czyli wygodne i intuicyjne użytkowanie.

Dobrze zaprojektowana strona internetowa musi być przede wszystkim funkcjonalna, czyli:

 • łatwa w obsłudze – użytkownik musi wiedzieć jak się nią posługiwać, bez konieczności analizy i myślenia „Gdzie ja to znajdę?”
 • czytelna i przejrzysta – użytkownik powinien wiedzieć od czego ma zacząć i co jest na stronie najważniejsze

 

Zastanawiając się nad tym, jak ma wyglądać Twoja strona internetowa powinieneś przemyśleć kilka elementów.

Jaki ma być cel Twojej strony Internetowej - to najważniejsze pytanie, na jakie musisz sobie odpowiedzieć

Jak się domyślasz są różne rodzaje stron internetowych i każda z nich jest tworzona w innym celu.

 

Landing page służy najczęściej do zbierania kontaktów. Zazwyczaj nie ma menu, ani dużo treści. Ma za to ściśle określony cel. Bardzo często promuje jakąś kampanię reklamową, zbiera zapisy na webinar lub newsletter, rozdaje kupony albo ebooki, przeprowadza rekrutację, zapowiada nowe wydarzenie, premierę nowego produktu lub usługi.

Strona wizytówka świetnie się sprawdza jako uzupełnienie prowadzonych działań w mediach społecznościowych. Prosta strona, tylko z najważniejszymi informacjami o Tobie lub firmie. Oczywiście w nieco bardziej rozbudowanej formie może mieć również bloga, czy bardziej szczegółowe informacje o Twoich produktach lub usługach.

Strona typu portfolio świetnie sprawdzi się dla zaprezentowania Twojego dorobku artystycznego. Możesz na niej umieścić galerię ze zdjęciami swoich prac i napisać parę słów o sobie.

Klasyczna strona firmowa może mieć kilka podstron np. z ofertą, blogiem, historią firmy, cennikiem. Każda z tych podstron może być dodatkowo rozbudowana o kolejne podstrony. Umożliwia ona pełną prezentację firmowych dokonań, z dużą ilością zdjęć, grafiki i tekstów.

Jasno określony cel to podstawa, jeśli chodzi o projektowanie strony. Gdy już wybierzesz rodzaj strony, czas się zastanowić, kim będą jej odbiorcy.

Zastanów się kim jest Twój potencjalny klient

Pamiętaj, że stronę projektujesz dla swojego klienta. Postaw się na jego miejscu i zastanów się jakich informacji będzie szukał na stronie.

Przykładowo, jeśli prowadzisz szkolenia online, to Twój potencjalny klient chce wiedzieć jaką masz ofertę szkoleń, co da mu konkretne szkolenie, ile kosztuje. Te informacje powinny być umieszczone w widocznym miejscu, w taki sposób, żeby klient znalazł je niemal natychmiast po wejściu na stronę.

Przygotuj wartościowe treści na stronę Internetową

Odbiorca po wejściu na stronę powinien od razu wiedzieć w jakim celu ona powstała, czym się zajmujesz i co oferujesz. Odbiorcy nie przeczytają strony od A do Z. Rzucą jedynie okiem i będą skanować, wypatrując interesujące ich treści. Niektóre fragmenty przeczytają, inne ominą. Przejrzą stronę pobieżnie i zatrzymają się w miejscach, gdzie znajdą dokładnie to, co ich interesuje.

Warto sobie rozpisać tematy, jakie powinny być opisane na stronie. Powstanie z pewnością długa lista, którą trzeba pogrupować i ponumerować według ważności.

Strona główna

Na stronie głównej powinny się znaleźć kluczowe informacje. Nie musisz tu o nich szczegółowo pisać. Jeśli Twój klient będzie się chciał dowiedzieć więcej, przekierujesz go do miejsca ze szczegółami (np. do podstrony z ofertą). Pamiętaj, że najważniejsze informacje powinny być umieszczone na samej górze. Im wyżej, tym ważniejsza treść. Klient zapozna się wtedy z nią natychmiastowo i właśnie o to chodzi. Nie powinien nic długo szukać na Twojej stronie.

Najważniejsze informacje postaraj się podać w formie fraz wyszukiwania w google. Strona będzie się wtedy dobrze pozycjonować.

Opracuj treść tak, żeby ułatwiała szybkie przeglądanie

 • stosuj nagłówki

Nagłówki to ważna rzecz. Porządkują informacje na stronie oraz mają znaczenie przy pozycjonowaniu – roboty wyszukiwarek szybciej odczytują informacje w nagłówkach, niż w tekście.

 • używaj list, punktorów

Wszystko, co można przedstawić w formie listy – warto tak przedstawić.

 • wyróżnij ważne pojęcia

Przeglądanie stron polega głownie na szukaniu słów kluczowych. Pogrubienie ich ułatwia ich lokalizację.

 

Użyj zrozumiałego języka i pisz konkretnie

Zastanów się kim jest Twój potencjalny klient i pisz w taki sposób, żeby Cię zrozumiał. Zdania wielokrotnie złożone, w których użyjesz skomplikowanych słów, nie będą dla klienta zrozumiałe. Nie pisz ogólnych sformułowań typu: najlepsza jakość, szybka dostawa. To nie działa, bo jest dla klienta abstrakcyjne, nic nie znaczy. Rozmawiaj z klientem za pośrednictwem strony tak, jak przez telefon. Przez telefon nie mówisz: Dostarczymy Ci wysokiej jakości usługi, w szybkim czasie. Prawda?

Czy sam sobie poradzisz z przygotowaniem odpowiedniej treści?

Bez dobrej znajomości swojego potencjalnego klienta nie powstaną dobre teksty, które będą sprzedawały. Analiza tego, jakie są jego oczekiwania, problemy, marzenia, potrzeby, jest niezbędna do tego, żeby powstała skuteczna komunikacja. Dobry tekst zainteresuje klienta, wzbudzi ciekawość i ostatecznie doprowadzi do zakupu.

Czy warto się zwrócić o pomoc do zawodowego copywritera? Jeśli uważasz, że Twoje usługi i produkty są dużo warte dla klienta, wierzysz w to w 100%, nie masz żadnych wątpliwości i znasz swojego klienta, to doskonale poradzisz sobie sam. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, nie masz czasu, to warto zainwestować w profesjonalnego copywritera.

Przemyśl, jakie chcesz mieć podstrony i odpowiednio je nazwij

Idealnie jest, jak masz trzy lub cztery zakładki. Strona jest wówczas przejrzysta i łatwo się na niej odnaleźć. 

Nazwy podstron powinny być jak najbardziej czytelne i zrozumiałe. Niektóre z nich mogą wydawać się oklepane, ale użytkownicy są do nich przyzwyczajeni i mogą szybko znaleźć to, czego szukają. Strona główna, oferta, realizacje, o nas, kontakt – to chyba najprostsza struktura, w której wszyscy łatwo się odnajdą.

Pomyśl o zdjęciach na Twoją Stronę Internetową

Ludzki mózg przetwarza obrazy dużo szybciej niż zwykły tekst. Stąd jeden obraz jest więcej wart niż tysiąc słów. Zdjęcia są niezwykle skuteczne w komunikacji.

Zdjęcia na stronie wcale nie muszą być w dużej rozdzielczości. Idealna szerokość zdjęć to 1200-1400 pikseli. Jeśli nie masz swoich zdjęć możesz skorzystać z bezpłatnych baz zdjęć. np. stock.adobe lub płatnych. np. Envato Elements. Więcej na tego gdzie znaleźć zdjęcia za darmo przeczytasz tutaj.

Dobierz odpowiednie kolory dla strony Internetowej. Skąd wziąć na nie pomysł?

Kolory na stronie decydują o pierwszym wrażeniu. To bardzo ważne, zgadzasz się? Kolory na stronie powinny być dobrze przemyślane. I tutaj również powinieneś zacząć od klienta. Czy Twój potencjalny klient szukający porady prawnej zaufa pstrokatej stronie? Może mieć z tym problem. Więcej o tym jak dobrać kolor i gdzie szukać inspiracji przeczytasz tutaj. Serdecznie zachęcam.

Kreator suwwwak pomoże Ci stworzyć nowoczesną stronę internetową

Kreator suwwwak umożliwia stworzenie strony internetowej zbudowanej z gotowych elementów/sekcji. Samodzielnie decydujesz o jej wyglądzie.

Dlaczego warto skorzystać z kreatora suwwwak?

Bo przygotowując projekty pomyśleliśmy o:

 • funkcjonalności
 • estetyce
 • odpowiednich kolorach
 • łatwym pozycjonowaniu
 • poprawnym wyświetlaniu na urządzeniach mobilnych
 • odpowiednich przyciskach, które linkują we właściwe miejsce
 • o szybkim ładowaniu strony


Samo projektowanie i kodowanie strony to raczej zajęcie dla kogoś, kto się na tym zna. Ale stworzenie własnej strony jest dzisiaj naprawdę proste. Dla każdego.

Kreator suwwwak znaczenie ułatwia sprawę. Poradzi sobie z nimi osoba, która nigdy nic nie zaprojektowała i nie zakodowała żadnej strony Internetowej, a nawet nie wie o co tam chodzi. Serio. Oddajemy w Twoje ręce  proste narzędzie.

Kreator gotowych stron suwwwak uwzględnia cel, dla której chcesz stworzyć własną stronę. Dla każdego typu strony przewiduje dedykowane funkcjonalności, za które nie ponosisz dodatkowych kosztów.  

Ale jest jedno ale 🙂

Wszystkiego za Ciebie nie zrobimy. Zależy nam na tym, żebyś wybrał mądrze. W sposób przemyślany. Są elementy, o których decydujesz Ty i nikt inny. W końcu to Twoja strona, prawda?

A zatem do roboty. Wybierz rodzaj strony, tekst, kolor, liczbę zakładek. Nazywaj, tytułuj, przestawiaj elementy. Dowoli. Do dzieła

Możesz nam zaufać

znamy się na tym co robimy, w branży jesteśmy od 14 lat.

Posiadamy certyfikaty od Google. Docenił nas Forbes.

 „Wasza agencja działa szeroko, robicie masę ciekawych rzeczy”.

 „Zawsze sugerujemy naszym Klientom rozwiązania, które pomagają im usprawnić biznes i zwiększać sprzedaż”.

 „Pracujemy na sukces Klientów”.

~ Wywiad dla Forbes '2021

zacznij zmiany dziś

Nie rezygnuj ze swoich planów. Pomożemy Ci.

Stwórz własną stronę w kilku prostych krokach. 

Strona będzie gotowa w ciągu 3 dni od momentu, jak dostaniemy od Ciebie treści na stronę.

Tak, masz możliwość edycji w każdej chwili. Korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress. Z obsługą tego systemu poradzi sobie każdy. W zależności od potrzeb możemy również zmienić układ lub przygotować dodatkowo płatną funkcjonalność.

Tak, strona będzie działać na każdym urządzeniu mobilnym. Kładziemy na to duży nacisk, co potwierdzają nasze certyfikaty z Google. 

Strona zostanie profesjonalnie zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, szybkości ładowania i odpowiedniej struktury nagłówków. Możemy również świadczyć usługę pozycjonowania, po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu warunków.

 

Wtedy podpinamy stronę pod Twoją domenę i przenosimy ją na wskazany przez Ciebie hosting.

Nie, nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat miesięcznych. Dokonujesz tylko jednorazowej płatności przy składaniu zamówienia.